Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Numer modelu:
ZWYCZAJ
| Temperatura pracy | -30°C ~ +80°C |
| Wyświetlanie obszaru widzenia | 128.00(W) × 52.00(H) mm |
| Temperatura przechowywania | -40°C ~ +90°C |
| Rodzaj polaryzatora | Niepotrzebnie |
| IC | Zwyczajne |
| Kąt widzenia | O szóstej |
| Metoda napędu | 1/4D, 1/3B |
| Polaryzator | Przekaźnik/VA |
| Napięcie robocze | 5.0V |
| Typ wyświetlacza | Segment |
| Złącze | Numer PIN |
| Zgodność z RoHS | - Tak, proszę. |
Wyślij do nas zapytanie