Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015
Modelnummer:
AANGEPAST
| Werktemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Afbeeldingsgebied | 128.00(W) × 52.00(H) mm |
| Bergingstemperatuur | -40 °C ~ +90 °C |
| Type polarisator | Negatief |
| IC | Gewoon |
| Bekijkhoek | Om zes uur. |
| Inrichtingsmethode | 1/4D, 1/3B |
| Polarisatoren | Verzender/VA |
| Werkspanning | 5.0V |
| Display-type | Segment |
| Verbinding | PIN-code |
| RoHS-conform | - Ja, dat klopt. |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons