Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
GELENEK
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ~ +80°C |
| Görünüm Alanını Göster | 128.00(W) × 52.00(H) mm |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ~ +90°C |
| Polarizör Türü | - Olmaz. |
| IC | Geleneksel |
| Görünüm açısı | Saat 6'da. |
| Sürücü Yöntemleri | 1/4D, 1/3B |
| Polarizatör | İLGİLİ/VA |
| Çalışma Voltajı | 5.0V |
| Ekran Tipi | Bölüm |
| Bağlantı | PIN |
| RoHS Uyumlu | - Evet. |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.