Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου:
ΕΘΙΜΟ
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C ~ +80°C |
| Τοποθεσία προβολής | 128.00(W) × 52.00(H) mm |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C ~ +90°C |
| Τύπος πολωτήρα | Αρνητικό |
| IC | Τάγμα |
| Γωνία προβολής | Στις έξι. |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4D, 1/3B |
| Πολλαριοποιητής | ΠΡΟΣΟΧΗΣ/VA |
| Δραστηριακή τάση | 5.0V |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα |
| Συνδετήρας | ΠΙΝ |
| Συμμόρφωση με το RoHS | - Ναι, ναι. |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς