Miejsce pochodzenia:
Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa:
FANGSHENG
Orzecznictwo:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Numer modelu:
FSG4417GC01
Niestandardowe moduły COG LCD zaprojektowane specjalnie do zastosowań walkie-talkie CB, wyposażone w technologię ST7567A COG graficzna matryca kropkowa LCD dla niezawodnej wydajności w urządzeniach komunikacyjnych.
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Pozytywne |
| IC napędu | ST7567A lub EQU |
| Metoda napędu | Wsparcie dla dzieci, 1/6 |
| Kierunek widzenia | 12O godzinie 0:00. |
| Temperatura pracy | -30°C ~ +65°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C ~ +85°C |
| Podświetlenie | - Tak, proszę. |
| Transflektywne | - Tak, proszę. |
Wyślij do nas zapytanie