محل منبع:
گوانگدونگ، چین
نام تجاری:
FANGSHENG
گواهی:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
شماره مدل:
FSG4417GC01
ماژول های LCD COG سفارشی که به طور خاص برای برنامه های CB walkie-talkie طراحی شده اند، با تکنولوژی ST7567A COG گرافیک dot matrix LCD برای عملکرد قابل اعتماد در دستگاه های ارتباطی.
| پارامتر | ارزش |
|---|---|
| نوع نمایش | مثبت |
| IC درایو | ST7567A یا EQU |
| روش درایو | ۱/ ۶ "دربارهٔ خود" فکر کنید، ۱/ ۶ |
| جهت مشاهده | 12ساعت 0 |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ +65°C |
| دمای ذخیره سازی | -40°C ~ +85°C |
| نور پس زمینه | آره |
| بازتاب دهنده | آره |
درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید