Τόπος καταγωγής:
Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα:
FANGSHENG
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FSG4417GC01
Προσαρμοσμένες μονάδες LCD COG που έχουν σχεδιαστεί ειδικά για εφαρμογές CB walkie-talkie, που διαθέτουν την τεχνολογία ST7567A COG graphic dot matrix LCD για αξιόπιστη απόδοση στις συσκευές επικοινωνίας.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Θετικό |
| Δραστηριότητα IC | ST7567A ή EQU |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/6 Επικεφαλής, 1/6 |
| Κατεύθυνση θέασης | 1201: 00 0' η ώρα |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -30°C ~ +65°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C ~ +85°C |
| Πίσω φωτισμός | - Ναι, ναι. |
| Μεταφυσική | - Ναι, ναι. |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς