Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Merknaam:
FANGSHENG
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FSG4417GC01
Op maat gemaakte COG-LCD-modules die speciaal zijn ontworpen voor CB-walkie-talkie-toepassingen, met de ST7567A COG graphic dot matrix LCD-technologie voor betrouwbare prestaties in communicatieapparaten.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Display-type | Positief |
| Rijden IC | ST7567A of EQU |
| Inrichtingsmethode | 3/6 Gezondheid, 1/6 Gezondheid |
| Zichtrichting | 120:00 uur |
| Werktemperatuur | -30°C ~ +65°C |
| Bergingstemperatuur | -40 °C ~ +85 °C |
| Achterlicht | - Ja, dat klopt. |
| Transflectioneel | - Ja, dat klopt. |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons