Menşe yeri:
Guangdong, Çin
Marka adı:
FANGSHENG
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
FSG4417GC01
Özellikle CB walkie-talkie uygulamaları için tasarlanmış özel COG LCD modülleri, iletişim cihazlarında güvenilir performans için ST7567A COG grafik nokta matris LCD teknolojisine sahiptir.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Ekran Tipi | Olumlu |
| Sürücü IC | ST7567A veya EQU |
| Sürücü Yöntemleri | Yaratıcımız, 1/8 |
| Görme Yönü | 12Saat 0'da. |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ~ +65°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
| Arka ışık | - Evet. |
| Yansıtıcı | - Evet. |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.