Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Numer modelu:
FFP4313TC01
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | FSTN, pozytywny/przepuszczalny |
| Najwyższa temperatura robocza | -20°C ~ +70°C |
| Temperatura przechowywania (Tst) | -30°C ~ +80°C |
| Metoda jazdy | 1/4 obowiązków, 1/3 stronniczości |
| Model | FBL0802TYO-26 |
| Kierunek oglądania | 6 godzina |
| Kolor podświetlenia | Żółty i pomarańczowy |
| Wop | 5,0 V |
| Napęd IC | PCF8576 |
| Typ złącza | LCD + czarny + PCB |
Wyślij do nas zapytanie