Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Numer modelu:
FDN4463MF01
| Tryb wyświetlania | DFSTN, tryb negatywny |
|---|---|
| Stan napędu | 1/8, obowiązek 1/4 odchylenie |
| Kierunek patrzenia | 6:00 |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +80°C |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
| Częstotliwość klatek | 64 Hz |
| Polaryzator przedni | przepuszczalny, klejący |
| Tylny polaryzator | przepuszczalny, klejący |
| Złącza | FPC |
Wyślij do nas zapytanie