Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FDN4463MF01
| Weergavemodus | DFSTN, negatieve modus |
|---|---|
| Staat van de aandrijving | 1/8, plicht 1/4 bias |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Opslagtemp | -30°C tot +80°C |
| Bedrijfsspanning | 3,3v |
| Framefrequentie | 64 Hz |
| Polarisator vooraan | doorlatend, klevend |
| Terug Polarisator | doorlatend, klevend |
| Connectoren | FPC |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons