Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FDN4463MF01
| Λειτουργία εμφάνισης | DFSTN, αρνητική λειτουργία |
|---|---|
| Κατάσταση οδήγησης | 1/8, καθήκον 1/4 προκατάληψη |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως +80°C |
| Τάση λειτουργίας | 3,3v |
| Συχνότητα καρέ | 64 Hz |
| Μπροστινός πολωτής | μεταδοτικός, συγκολλητικός |
| Πολωτής πλάτης | μεταδοτικός, συγκολλητικός |
| Συνδέσεις | FPC |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς