Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FDN4404MP01
Οι οθόνες LCD της DFSTN προσφέρουν υψηλή αντίθεση, ευρείες γωνίες θέασης και εξαιρετική αναγνώσιμότητα από το ηλιακό φως, καθιστώντας τους ιδανικούς για βιομηχανικές και φορητές συσκευές.
| Τρόπος εμφάνισης | DFSTN, αρνητική κατάσταση |
|---|---|
| Κατάσταση οδήγησης | 1/8, καθήκον 1/4 bias |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως +80°C |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V |
| Συχνότητα καρέ | 64Hz |
| Προσωρινός πολωτής | Διαπεραστικό, αυτοκόλλητο |
| Επιστροφικός πολωτής | Διαπεραστικό, αυτοκόλλητο |
| Συνδετήρες | Επενδύσεις σε ηλεκτρική ενέργεια |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς