Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FFP4313TC01
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Weergavetype | FSTN, positief / doorlatend |
| Hoogste bedrijfstemp | -20°C~+70°C |
| Opslagtemperatuur (Tst) | -30°C~+80°C |
| Aandrijfmethode | 1/4 plicht, 1/3 bias |
| Model | FBL0802TYO-26 |
| Kijk richting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting kleur | Geel en oranje |
| Vop | 5,0 V |
| Aandrijf-IC | PCF8576 |
| Connectortype | LCD + BL + printplaat |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons