Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
FFP4313TC01
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ekran Tipi | FSTN, Pozitif / İletişim |
| En yüksek çalışma sıcaklığı | -20°C ~ +70°C |
| Depolama sıcaklığı (Tst) | -30°C ~ +80°C |
| Sürücü Yöntemleri | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
| Model | FBL0802TYO-26 |
| Görme Yönü | Saat 6'da. |
| Arka ışık rengi | Sarı ve Turuncu |
| Vop | 5.0V |
| Sürücü IC | PCF8576 |
| Bağlantı tipi | LCD + BL + PCB |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.