Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Numer modelu:
FVN3538MP01-B
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model nr. | FBL0546TW-03 |
| Typ wyświetlacza | LCD VA |
| Tryb wyświetlania | Negatywny / Przekazujący |
| Kierunek widzenia | O szóstej |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +70°C |
| Temperatura przechowywania (Tst) | -30°C ~ +80°C |
| Metoda napędu | 1/4 Obowiązek, 1/3 Bias |
| Vop | 4.0V |
| Vdd | 7 V |
| Rodzaj złącza | Numer PIN |
Wyślij do nas zapytanie