Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015
Modelnummer:
FVN3538MP01-B
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model nr. | PBL0546TW-03 |
| Display-type | VA-LCD |
| Afbeeldingsmodus | Negatief / Transmisief |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Achterlicht | Witte LED |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur (Tst) | -30°C ~ +80°C |
| Inrichtingsmethode | 1/4 Werk, 1/3 Bias |
| Vop | 4.0V |
| Vdd | 7 V |
| Type aansluiting | PIN-code |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons