Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FVN3538MP01-B
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model numarası. | FBL0546TW-03 |
| Ekran Tipi | VA LCD |
| Ekran Kipi | Negatif / İletişimsel |
| Görme Yönü | Saat 6'da. |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ +70°C |
| Depolama sıcaklığı (Tst) | -30°C ~ +80°C |
| Sürücü Yöntemleri | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
| Vop | 4.0V |
| Vdd | 7 V |
| Bağlantı tipi | PIN |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.