Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Numer modelu:
FTP4546FS01
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| TRYB WYŚWIETLANIA | TN, TRYB DODATNI |
| STAN NAPĘDU | 1/4 OBOWIĄZKU, 1/3 BIASKU |
| KIERUNEK OGLĄDANIA | 6:00 |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -0°C do +50°C |
| TEMP. PRZECHOWYWANIA | -10°C do +60°C |
| NAPIĘCIE ROBOCZE | 4,5 V |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ RAMKI | 64 Hz |
| POLARYZATOR PRZEDNI | TRANSMISJONALNY, KLEJNY |
| POLARYZATOR TYLNY | TRANSFLEKSYJNY, KLEJNY |
| ZŁĄCZA | ZEBRA |
Wyślij do nas zapytanie