Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FTP4546FS01
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| ΔΙΑΦΩΣΗ | TN, θετική λειτουργία |
| Υπόθεση οδήγησης | 1/4 ΔΟΥΛΙΑ, 1/3 ΔΕΣ |
| Κατεύθυνση θέασης | 6 η ώρα. |
| ΕΠΙΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΤΗΜΑ | -0°C έως +50°C |
| Χρόνος αποθήκευσης | -10°C έως +60°C |
| ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΥΝΩΣΗ | 4.5V |
| ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΤΡΑΜΠΟΥ | 64Hz |
| ΠΡΟΜΕΝΟΣ ΠΟΛΑΡΙΖΑΡΙΣΜΟΣ | ΠΡΟΣΤΡΑΣΤΗΣΗΣ, ΠΡΟΣΤΡΑΣΗΣ |
| Επιστροφικός πολωτής | ΠΑΡΑΣΤΡΑΣΤΗΣΗ, ΠΑΡΑΣΤΡΑΣΤΗΣΗ |
| Συμπλέκτες | ΖΕΒΡΑ |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς