Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FTP4546FS01
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Afbeeldingsmodus | TN, Positieve modus |
| Voertuigconditie | 1/4 DUCTY, 1/3 BIAS |
| Zichtrichting | 6 uur. |
| Operatietijd | -0°C tot +50°C |
| GESPAARTING | -10°C tot +60°C |
| Werkingsspanning | 4.5V |
| FRAME FRECUENCY | 64 Hz |
| Voorpolarisator | Transmisief, kleverig |
| Achterpolarisator | Transflectieve, kleverige |
| Verbindingen | ZEBRA |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons