Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
FTP4546FS01
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Görüntüleme Modu | TN, pozitif mod. |
| Sürüş Durumu | 1/4 DÜZGÜ, 1/3 BIAS |
| Görme Yönü | Saat 6 |
| Çalışma süresi | -0°C - +50°C |
| Depolama süresi | -10°C - +60°C |
| Çalışma Voltajı | 4.5V |
| Çerçeve sıklığı | 64Hz |
| Ön kutuplaştırıcı | İLGİLİ, yapışkan |
| Arka kutuplaştırıcı | Transfleksif, yapışkan |
| Bağlantılar | ZEBRA |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.