Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
FTP4713RP01
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ekran Kipi | TN, Pozitif Mod |
| Sürüş Durumu | 1/2 Görev, 1/2 Önyargı |
| Görme Yönü | Saat 6'da. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C - +60°C |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila +85°C |
| Çalışma Voltajı | 3.0 V |
| Çerçeve sıklığı | 64 Hz |
| Ön kutuplaştırıcı | İletişimsel, yapışkan |
| Arka Polarizer | Yansıtıcı, yapışkan |
| Bağlantılar | PIN |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.