Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Numer modelu:
OLED FS-2,8 cala
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Wielkość | 2.80-calowy ekran OLED |
| Rozstrzygnięcie | 256 × 64 |
| Typ interfejsu | 8-bitowy 68/80 równoległy, 3-/4-przewodowy SPI |
| System sterowania | SSD1322 |
| Wyświetlanie koloru | Biały / Żółty / Niebieski |
| Obszar aktywny | 690,10 × 17,26 mm |
| Rozmiar panelu | 84 × 25,80 × 2,00 mm |
| Wskaźnik pikseli | 00,27 × 0,27 mm |
| Wielkość pikseli | 00,254 × 0,254 mm |
| Długość FPC | 20 mm |
| Liczba pinów | 30-pin (0,5 mm, kontakt górny) |
| Kierunek widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Temperatura pracy | -40 ~ 70°C |
Wyślij do nas zapytanie