Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015
Modelnummer:
FS-2,8-inch OLED
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 2.80-inch OLED-display |
| Resolutie | 256 × 64 |
| Interface type | 8-bit 68/80 Parallel, 3-/4-draad SPI |
| Bestuurder IC | SSD1322 |
| Kleur weergeven | Wit / Geel / Blauw |
| Actief gebied | 69.10 × 17,26 mm |
| Panelgrootte | 84 × 25,80 × 2,00 mm |
| Pixel Pitch | 0.27 × 0,27 mm |
| Pixelgrootte | 0.254 × 0,254 mm |
| FPC-lengte | 20 mm |
| Pin-telling | 30-pin (0,5 mm, bovenste aansluiting) |
| Zichtrichting | Alle kijkhoeken |
| Werktemperatuur | -40 ~ 70°C |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons