Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FS-2,8 inç OLED
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Boyut | 2.80 inçlik OLED ekran |
| Karar | 256 × 64 |
| Arayüz Tipi | 8 bit 68/80 Paralel, 3/4 tel SPI |
| Sürücü IC | SSD1322 |
| Renk Göster | Beyaz / Sarı / Mavi |
| Etkin Alan | 69.10 × 17.26 mm |
| Panel Boyutu | 84 × 25,80 × 2,00 mm |
| Pixel Pitch | 0.27 × 0.27 mm |
| Piksel Boyutu | 0.254 × 0.254 mm |
| FPC Uzunluğu | 20 mm |
| Pin Sayısı | 30-pin (0,5 mm, üst temas) |
| Görme Yönü | Tüm bakış açıları |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ 70°C |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.