Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου:
FS-2,8 ιντσών OLED
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 2Οθόνη OLED.80 ιντσών |
| Απόφαση | 256 × 64 |
| Τύπος διεπαφής | 8bit 68/80 παράλληλο, 3-/4-σύρμα SPI |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SSD1322 |
| Εμφάνιση χρώματος | Λευκό / Κίτρινο / Μπλε |
| Ενεργός χώρος | 69.10 × 17,26 mm |
| Μέγεθος πίνακα | 84 × 25,80 × 2,00 mm |
| Πιξέλες | 00,27 × 0,27 mm |
| Μέγεθος pixel | 00,254 × 0,254 mm |
| Διάρκεια FPC | 20 χιλιοστά |
| Αριθμός πινών | 30 πιν (0,5 mm, κορυφή επαφής) |
| Κατεύθυνση θέασης | Όλες οι οπτικές γωνίες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ~ 70°C |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς