Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου:
FS-OLED
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.69 ιντσών OLED οθόνη |
| Υλικό | PM OLED |
| Απόφαση | 96 × 16 |
| Τύπος διεπαφής | Ι2C |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | SSD1315 |
| Εμφάνιση χρώματος | Λευκό |
| Ενεργός χώρος | 170,26 × 3,18 mm |
| Μέγεθος πίνακα | 26.3 × 8 × 1,2 mm |
| Πιξέλες | 0.18 × 0,20 mm |
| Μέγεθος pixel | 0.16 × 0,18 mm |
| Διάρκεια FPC | 10.49 mm |
| Αριθμός πινών | 14 καρφίτσες (0,62 mm τύπου συγκόλλησης) |
| Κατεύθυνση θέασης | Όλες οι οπτικές γωνίες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ~ 70°C |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς