Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Numer modelu:
FS-OLED
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Wielkość | 0.69-calowy ekran OLED |
| Materiał | PM OLED |
| Rozstrzygnięcie | 96 × 16 |
| Typ interfejsu | I2C |
| System sterowania | SSD1315 |
| Wyświetlanie koloru | Biały |
| Obszar aktywny | 170,26 × 3,18 mm |
| Rozmiar panelu | 26.3 × 8 × 1,2 mm |
| Wskaźnik pikseli | 00,18 × 0,20 mm |
| Wielkość pikseli | 00,16 × 0,18 mm |
| Długość FPC | 100,49 mm |
| Liczba pinów | 14 szpilów (0,62 mm typu lutowania) |
| Kierunek widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Temperatura pracy | -40 ~ 70°C |
Wyślij do nas zapytanie