Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Numer modelu:
FHP2137UP01
| Parametry | Opis |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | HTN, pozytywny tryb |
| Stan napędu | 1/4 pracy, 1/3 przesunięcia, 3.3V, 64Hz |
| Kierunek widzenia | Dwanaście. |
| Temperatura pracy | 0°C do +50°C |
| Temperatura przechowywania | -10°C do +60°C |
| Polaryzator przedni | Przekaźnik, klejnot |
| Polaryzator z tyłu | Przekaźnik, klejnot |
| Rodzaj połączenia | Szpilka |
Wyślij do nas zapytanie