Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FHP2137UP01
| Parametreler | Açıklama |
|---|---|
| Ekran Kipi | HTN, Pozitif Mod |
| Sürüş Durumu | 1/4 görev, 1/3 önyargı, 3.3V, 64Hz |
| Görme Yönü | Saat 12 |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C - +50°C |
| Depolama sıcaklığı | -10°C - +60°C |
| Ön kutuplaştırıcı | İletişimsel, yapışkan |
| Arka Polarizer | İletişimsel, yapışkan |
| Bağlantı Tipi | Pin |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.