Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FHP4629FP01
Özel HTN Monochrome 7 Segment LCD Ekranları, PIN bağlantısı arayüzü ile hareket ölçerleri için özel olarak tasarlanmıştır.Bu yüksek performanslı LCD panelleri, zorlu endüstriyel ortamlarda güvenilir bir çalışma sağlar.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Ekran Kipi | HTN, Pozitif Mod |
| Sürüş Durumu | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
| Görme Yönü | Saat altıda. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila +80°C |
| Çalışma Voltajı | 3.0V |
| Çerçeve sıklığı | 64Hz |
| Ön kutuplaştırıcı | İletişimsel, yapışkan |
| Arka Polarizer | Yansıtıcı, yapışkan |
| Bağlantılar | PIN |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.