Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015
Modelnummer:
FHP4629FP01
Aangepaste HTN monochrome 7-segment LCD-schermen, speciaal ontworpen voor bewegingsmeters met PIN-connectorinterface. Deze hoogwaardige LCD-panelen leveren betrouwbare prestaties in veeleisende industriële omgevingen.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Weergavemodus | HTN, Positieve modus |
| Aansturingsconditie | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot +80°C |
| Bedrijfsspanning | 3.0V |
| Framefrequentie | 64Hz |
| Voorste polarisator | Transmissief, zelfklevend |
| Achterste polarisator | Transreflectief, zelfklevend |
| Connectoren | PIN |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons