Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015
Modelnummer:
FHP2137UP01
| Parameter | Beschrijving |
|---|---|
| Afbeeldingsmodus | HTN, positieve modus |
| Voertuigstand | 1/4 Duty, 1/3 Bias, 3.3V, 64Hz |
| Zichtrichting | 12 uur. |
| Werktemperatuur | 0°C tot +50°C |
| Bergingstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Voorpolarisator | Transmisief, kleefmiddel |
| Achterpolarisator | Transmisief, kleefmiddel |
| Type verbinding | Pinnetje |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons