محل منبع:
دونگوان، چین
نام تجاری:
Fangsheng
گواهی:
ISO9001:2015
شماره مدل:
FHP2137UP01
| پارامتر | توضیحات |
|---|---|
| حالت نمایش | HTN، حالت مثبت |
| حالت درایو | 1/4 وظیفه، 1/3 تعصب، 3.3V، 64Hz |
| جهت مشاهده | ساعت 12 |
| دمای عملیاتی | 0°C تا +50°C |
| دمای ذخیره سازی | -10°C تا +60°C |
| قطب کش جلویی | انتقال دهنده، چسبنده |
| قطب نما پشت | انتقال دهنده، چسبنده |
| نوع اتصال | پین |
درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید