Miejsce pochodzenia:
Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa:
FANGSHENG
Orzecznictwo:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Numer modelu:
Wyświetlacz LCD FS-COG
Ten wysokiej wydajności moduł LCD 128x64 COG posiada odblaskowy czarny na białym wyświetlaczu FSTN z kompaktową konstrukcją Chip-on-Glass,co sprawia, że jest idealny do zastosowań przemysłowych i urządzeń przenośnych wymagających niezawodnych możliwości wyświetlania graficznego.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wyświetlacz LCD 128x64 |
| Tryb wyświetlania | Wyświetlacz graficzny LCD 128x64 |
| Obszar widokowy | 530,80 × 28,80 mm |
| Kierunek widzenia | O szóstej |
| Metoda sterowania | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Złącze | COG + FPC 30-pin |
| System sterowania | ST7567 (COG) |
| Temperatura pracy | -10°C do 60°C |
| Punkty / rozdzielczość | 12864, 128 × 64, 128 × 64 kropki |
Wyślij do nas zapytanie