Menşe yeri:
Guangdong, Çin
Marka adı:
FANGSHENG
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
FS-COG LCD
Bu yüksek performanslı 128x64 COG LCD modülü, yansıtıcı siyah beyaz FSTN ekranı ile kompakt Chip-on-Glass tasarımı ile birlikte,Endüstriyel uygulamalar ve güvenilir grafik ekran yetenekleri gerektiren el cihazları için idealdir..
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | 128x64 LCD |
| Ekran Kipi | 128x64 Grafik LCD Ekran |
| İzleme Alanı | 53.80 × 28.80 mm |
| Görme Yönü | Saat 6'da. |
| Sürücü Yöntemi | 1/65D 1/9B, VIcd = 9.8V, Vdd = 3.0V |
| Bağlantı | COG + FPC 30-pin |
| Sürücü IC | ST7567 (COG) |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ile 60°C arasında |
| Dots / Resolution | 12864, 128 × 64, 128 × 64 nokta |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.