Τόπος καταγωγής:
Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα:
FANGSHENG
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FS-COG LCD
Αυτή η υψηλής απόδοσης μονάδα LCD 128x64 COG διαθέτει ανακλαστική μαύρη οθόνη FSTN σε λευκό με συμπαγές σχεδιασμό Chip-on-Glass,καθιστώντας το ιδανικό για βιομηχανικές εφαρμογές και φορητές συσκευές που απαιτούν αξιόπιστες δυνατότητες γραφικής οθόνης.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | LCD 128x64 |
| Τρόπος εμφάνισης | Εικονική οθόνη LCD 128x64 |
| Πεδίο παρακολούθησης | 530,80 × 28,80 mm |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Συνδετήρας | COG + FPC 30-pin |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ST7567 (COG) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 60°C |
| Σημεία / Ανάλυση | 12864, 128 × 64, 128 × 64 κουκίδες |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς