Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Merknaam:
FANGSHENG
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FS-COG LCD-scherm
Deze high-performance 128x64 COG LCD-module is voorzien van een reflecterend zwart op wit FSTN-display met een compact chip-on-glass-ontwerp,Het maakt het ideaal voor industriële toepassingen en handheld apparaten die betrouwbare grafische weergave mogelijkheden vereisen.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | LCD 128x64 |
| Afbeeldingsmodus | 128x64 grafische LCD-display |
| Zichtgebied | 530,80 × 28,80 mm |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Bestuurdermethode | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Verbinding | COG + FPC 30-pin |
| Bestuurder IC | ST7567 (COG) |
| Werktemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Punten / Resolutie | 12864, 128 × 64, 128 × 64 punten |
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons