Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
FTP4631SP01
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ekran Kipi | TN, Pozitif Mod |
| Sürüş Durumu | 1/8 Görev, 1/4 Önyargı |
| Görme Yönü | Saat 12 |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ~ +50°C |
| Depolama sıcaklığı | -10°C ~ +60°C |
| Çalışma Voltajı | 3.3V |
| Çerçeve sıklığı | 64Hz |
| Ön kutuplaştırıcı | İletişimsel, yapışkan |
| Arka Polarizer | Yansıtıcı, yapışkan |
| Müşteri No. | - Evet. |
| Bağlantı tipi | Pin |
![]()
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.