Plaats van herkomst:
Dongguan, China
Merknaam:
Fangsheng
Certificering:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Modelnummer:
FTP4631SP01
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Weergavemodus | TN, Positieve modus |
| Aansturingsconditie | 1/8 Duty, 1/4 Bias |
| Kijkrichting | 12 uur |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ +50°C |
| Opslagtemperatuur | -10°C ~ +60°C |
| Bedrijfsspanning | 3.3V |
| Framefrequentie | 64Hz |
| Voorste polarisator | Transmissief, Kleefstof |
| Achterste polarisator | Reflectief, Kleefstof |
| Klantnummer | — |
| Connectortype | Pin |
![]()
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons