Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FTP4631SP01
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Λειτουργία Οθόνης | TN, Θετική Λειτουργία |
| Συνθήκη Οδήγησης | 1/8 Duty, 1/4 Bias |
| Κατεύθυνση Θέασης | 12 η ώρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C ~ +50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -10°C ~ +60°C |
| Τάση Λειτουργίας | 3.3V |
| Συχνότητα Καρέ | 64Hz |
| Μπροστινός Πολωτής | Διαπερατός, Συγκολλητικός |
| Πίσω Πολωτής | Ανακλαστικός, Συγκολλητικός |
| Αριθμός Πελάτη | — |
| Τύπος Συνδετήρα | Pin |
![]()
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς