Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Numer modelu:
FVN4599MP01
| Przedmiot | Specyfikacja |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | VA, tryb ujemny |
| Stan napędu | 1/4 obowiązków, 1/3 stronniczości |
| Kierunek oglądania | 6:00 |
| Temperatura pracy | -30°C do +80°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +85°C |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
| Częstotliwość klatek | 128 Hz |
| Polaryzator przedni | Przepuszczalny, klejący |
| Tylny polaryzator | Przepuszczalny, klejący |
| Typ złącza | Szpilka |
![]()
Wyślij do nas zapytanie