Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015
Model numarası:
FVN4599MP01
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ekran Kipi | VA, negatif mod. |
| Sürüş Durumu | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
| Görme Yönü | Saat 6 |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila +80°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Çalışma Voltajı | 5.0V |
| Çerçeve sıklığı | 128 Hz |
| Ön kutuplaştırıcı | İletişimsel, yapışkan |
| Arka Polarizer | İletişimsel, yapışkan |
| Bağlantı tipi | Pin |
![]()
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.