Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου:
FVN4599MP01
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τρόπος εμφάνισης | Αρνητική λειτουργία. |
| Κατάσταση οδήγησης | 1/4 Εργασία, 1/3 Προορισμός |
| Κατεύθυνση θέασης | 6 η ώρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως +80°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Δραστηριακή τάση | 5.0V |
| Συχνότητα καρέ | 128 Hz |
| Προσωρινός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Επιστροφικός πολωτής | Μεταδοτικό, κόλλημα |
| Τύπος συνδέσμου | Πινάκια |
![]()
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς