Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
FVN4275MX01
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ekran Modu | VA, Negatif Mod |
| Sürme Koşulu | 1/6 Görev, 1/3 Bias |
| Görüş Yönü | 6 O'Clock |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila +50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Çalışma Gerilimi | 3.3 V |
| Kare Frekansı | 128 Hz |
| Ön Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Arka Polarizör | Transmisif, Yapışkanlı |
| Konnektörler | Isı Mühürleme |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.