Menşe yeri:
Dongguan, Çin
Marka adı:
Fangsheng
Sertifika:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Model numarası:
FVN4276MX01
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ekran Modu | VA, Negatif Mod |
| Sürüş Koşulu | 1/6 Görev, 1/3 Bias |
| İzleme Yönü | 6 O'clock |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ila +50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -10°C ila +60°C |
| Çalışma Voltajı | 3.3V |
| Kare Frekansı | 128 Hz |
| Ön Polarizör | Transmissive, Yapışkanlı |
| Arka Polarizör | Transmissive, Yapışkanlı |
| Konektörler | Zebra |
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.