Τόπος καταγωγής:
Dongguan, Κίνα
Μάρκα:
Fangsheng
Πιστοποίηση:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Αριθμό μοντέλου:
FVN4276MX01
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Λειτουργία οθόνης | VA, Αρνητική Λειτουργία |
| Συνθήκη οδήγησης | 1/6 Duty, 1/3 Bias |
| Κατεύθυνση θέασης | 6 η ώρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως +50°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10°C έως +60°C |
| Τάση λειτουργίας | 3.3V |
| Συχνότητα καρέ | 128 Hz |
| Μπροστινός πολωτής | Διαπερατός από φως, Συγκολλητικός |
| Πίσω πολωτής | Διαπερατός από φως, Συγκολλητικός |
| Συνδέσεις | Zebra |
Στείλτε το αίτημά σας απευθείας σε εμάς