Miejsce pochodzenia:
Dongguan, Chiny
Nazwa handlowa:
Fangsheng
Orzecznictwo:
ISO9001:2015,IATF16949,RoHS,Reach,etc
Numer modelu:
FVN4276MX01
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | VA, Tryb negatywny |
| Warunki sterowania | 1/6 Duty, 1/3 Bias |
| Kierunek patrzenia | 6 O'clock |
| Temperatura pracy | 0°C do +50°C |
| Temperatura przechowywania | -10°C do +60°C |
| Napięcie robocze | 3.3V |
| Częstotliwość ramkowa | 128 Hz |
| Polaryzator przedni | Transmissive, Adhesive |
| Polaryzator tylny | Transmissive, Adhesive |
| Złącza | Zebra |
Wyślij do nas zapytanie